Дамски аналогов часовник Casio - Casio Collection - LTP-1302PD-1A1VEG
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : LTP-1302PD-1A1VEG
  • : Дамски
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат - 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло изработено от минерал кристал
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Показва дата от месеца
Размери: 34.5mm x 30.2mm x 8.7mm
Тегло: 69 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Показва дата от месеца
Тегло: 69 гр.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ПолДамски
ПолДамски
СерииCasio collection
СерииCasio collection
ЦвятСребрист
ЦвятСребрист
Материал Каишка/ВерижкаСтомана
Материал Каишка/ВерижкаСтомана
Форма корпусКръгъл
Форма корпусКръгъл
МеханизъмКварцов
МеханизъмКварцов
ЦиферблатАналогов
ЦиферблатАналогов
Материал стъклоМинерал кристал
Материал стъклоМинерал кристал
ДатаДа
ДатаДа
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип механизъмКварцов
Материал на корпусаНеръждаема стомана
Материал на каишкатаНеръждаема стомана
Диаметър на корпуса (mm)28
Водоустойчивост3 ATM
Тип дисплейАналогов
Цвят на циферблатаЧерен
Материал на стъклотоМинерално
ХронографНе
Показване на датаДа
ПодсветкаНе
Камъни / КристалиНе
Дебелина на корпуса (mm)8.5
Тегло0.00кг
Дамски аналогов часовник Casio Collection LTP-1302PD-1A1VEG
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип механизъмКварцов
Диаметър на корпуса28 mm